MIELENKO to PIĘKNA I UROKLIWA MIEJSCOWOŚĆ

PRZYJEDZIESZ RAZ , ZAKOCHASZ SIĘ NA CAŁY CZAS ...

Mielenko jest małą, nadmorską miejscowością turystyczną położoną około 2 km od Mielna. Pomimo małej odległości dzielącej te dwie miejscowości dzieli je bardzo wiele.
W Mielenku przeważa cisza i spokój w przeciwieństwa do nocnego życia w Mielnie.
Jest to wymarzone miejsce na spędzenie urlopu dla osób, które mają dość zgiełku miasta.

Dla osób lubiących rozrywki oraz barwne atrakcje, warto wybrać się do Mielna, to tylko 10 minut drogi spacerkiem. W Mielnie znajdą Państwo co prawda zatłoczoną plażę ale również bary, dyskoteki oraz urokliwe sklepiki, jak również park linowy, wesołe miasteczko oraz wiele innych atrakcji dla całej rodziny.

Plaża w Mielenku natomiast nie jest zatłoczona nawet w sezonie, jest to plaża szeroka i piaszczysta o drobnej strukturze piasku. Do plaży dostaną się Państwo urokliwą drogą, biegnącą wśród lasów i wydm z łagodnym i wygodnym zejściem do samej plaży.

Nasze domki znajdują się w bardzo dogodnej lokalizacji, w promieniu kilkuset metrów znają Państwo smażalnie oraz wędzarnie ryb, sklepy spożywcze oraz bary z szerokim menu.

Jeśli chcielibyście Państwo w łatwy sposób dostać się do oddalonego o 15 km Koszalina, czy też o 2 km Mielna, czy też dojechać do nas z dworca PKP Koszalin to obok naszego obiektu znajdą Państwo przystanek autobusowy a komunikacja BUS zapewni Państwu wygodny transport.